Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 

Клей для мармуру Ферозіт 105

Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Клей для мармуру Ферозіт 105

Ферозіт 105 — суха клейова суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення плиток розміром до 400х400 мм з мармуру та інших світлих порід каменю на бетонних основах, цементних та цементно-вапняних штукатурках. Відрізняється підвищеною клеючою здатністю, еластичністю, тепло- та морозостійкістю. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт 105 за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопогли-нанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтов-кою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,22-0,25 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати:

1,5 кг суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 1мм.

Виконання робіт

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти товщину шару, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт і (або) при використанні плитки розміром більше ніж 30 х 30 см застосовувати техніку двостороннього прикле-ювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1 мм, а на основу – за допомогою шпателя із зубцями. В залежності від розміру плитки необхідно використовувати терку з розміром зубців від 6х6 мм (плитка розміром до 15х15 см) до 10х10мм (плитка розміром до 40х40 см). Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 год. після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища+20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення розчинової суміші може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар: