Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 
  • Главная
  • Клея
  • Ферозіт Супер клей для підвищенної адгезії для плитки та каменю

Ферозіт Супер клей для підвищенної адгезії для плитки та каменю

Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Ферозіт Супер клей для підвищенної адгезії для плитки та каменю

Суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для приклеювання керамічної плитки з водопоглинанням менше 3%, розміром до 600x600 мм, мозаїки, плитз природного та штучного каменю, гресу на поверхнях, що зазнають дії води, замерзання (чи нагрівання): терасах, цоколях, балконах, басейнах, підлогах з підігрівом, а також по старій керамічній плитці.

Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані протягом 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт Супер за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт1.

Приготування

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,20-0,25 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати:

1,5 кг суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 1 мм.

Виконання робіт

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти товщину шару, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт і (або) при використанні плитки розміром більше 30 х 30 см застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1 мм, а на основу – за допомогою шпателя із зубцями. В залежності від розміру плитки необхідно використовувати терку з розміром зубців від 6х6 мм (плитка розміром до 15х15 см) до 12х12 мм (плитка розміром до 60х60 см). Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Плитку перед використанням не змочувати. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 год. після приготування.Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення розчинової суміші може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар:
Сопутствующие товары