Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 

Ферозіт 33 мозайка декоративна штукатурка /25кг

Супер цена
Топ продаж
Ферозіт 33 мозайка декоративна штукатурка

Ферозіт 33  штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленої крихти та модифікуючих добавок для отримання декоративного покриття при виконанні оздоблювальних робіт всередині приміщень та назовні. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (коридори, сходові клітки, офіси і т.п.).

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без залишків бруду, цвілі, фарб, однорідною за кольором. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. При виконанні штукатурки по цементних або цементно-вапняних основах їх вік повинен бути більшим 28 діб. З метою уникнення плям перед нанесенням декоративної штукатурки загрунтувати основу грунтувальною фарбою Ферозіт 11. Нанесення штукатурки виконувати після висихання грунтувальної фарби.

Приготування

Ферозіт 33 Мозайка продається в готовому вигляді, перед використання слід лише добре перемішати міксером.

Витрати:

3,4-4 кг на 1 м2 при розмірі зерна 0,8-1,2 мм;

4,5-5 кг на 1 м2 при розмірі зерна 1,0-1,6 мм.

Виконання робіт

Штукатурку нанести на основу шпателем з нержавіючої сталі і вирівняти пластиковою теркою. Товщина нанесеного шару повинна складати не менше 1,5 товщини зерен наповнювача. Для одержання однорідного покриття роботи необхідно проводити на всій оздоблюваній поверхні за один прийом. На поверхнях, не розмежованих виступами, карнизами, кутами будівель та ін. використовувати штукатурку з одної партії. Стики виконувати з використанням малярної стрічки. Надмірне затирання може призвести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Контроль якості виконаного покриття на відсутність дефектів – западин, виступів, залисин – виконувати за допомогою профільного освітлення відразу після нанесення. При виявленні дефектів усунути їх негайно, до підсихання покриття. Поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу і вітру до висихання штукатурки. При температурі навколишнього середовища +20°С та вологості 60% час висихання штукатурки становить 48 год. Висока вологість і низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Безпосередньо після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі формування плівки зникає. При тривалій дії вологи можливе легке помутніння плівки, яке після висихання зникає. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С і відносній вологості до 80% .

Возможна доставка штукатурки Мозаика по Украине Новой Почтой,только по повной предоплате.

Андрей 18 июня 2017 г. 20:25
Очень понравился материал, дом выглядит шикарно.
Лена 25 июня 2017 г. 18:05
Оооочень красивая штукатурка, делали себе цоколь, теперь уже думаем вместо короеда тоже сделать штукатуркой мозайкой, что б весь дом был покрыт.
Олег 30 июня 2017 г. 0:17
Дуже гарна штукатурка, робили собі фасад, вийшло ну дуже красиво,а ще вона дуже міцна.
Оксана 26 января 2018 г. 10:34
Прекрасно смотрится ,очень богатый вид.
Настя 13 февраля 2018 г. 1:03
Сегодня закончили наносить на стены в кухне и в холле , конечный результат получился ооооочень красиво, не ожидала такого результата, села за ноут что б выразить благодарность продавцам и оставить отзыв, советую...
Тимур 13 марта 2018 г. 22:16
Делал полностью забор мозаикой, очень крутая вещь, можно мыть с кёрхера без проблем,добавлял даже химку, вот дождусь тепла и забабахаю ещё гараж.
Сергей 7 мая 2018 г. 1:49
Оооочень классно выглядит !!!
Олег 4 февраля 2019 г. 23:30
Очень-очень крутой материал, очень прочный и красиво выглядит, наносили на фасад.
Павло 21 марта 2019 г. 1:44
Матеріал дуже якісний , легко лягає , рекомендую перед нанесенням грунтувати кварцовим грунтом. Мозайка має дуже красивий вигляд на фасаді, купую тут уже дуже давно, цна на штукатурку такої якості дуже хороша в зрівняні з іншими виробниками.
Добавить отзыв
Оцените товар: