Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 
  • Главная
  • Клея
  • Ферозіт 230 суміші для кладки піноблоку газоблоку

Ферозіт 230 суміші для кладки піноблоку газоблоку

Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Ферозіт 230 суміші для кладки піноблоку газоблоку

Суміші для кладки

Ферозіт 230 — суха суміш на основі цементу для мурування стін, перегородок з цегли, бетонних, газо- та пінобетонних блоків. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Ділянки, що осипаються, та неміцні частини поверхні видалити механічно. Перед тим, як приступити до кладки ряду стінових елементів, необхідно вирівняти розчином рівень основи, на якій буде проводитись кладка.

Приготування

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,12-0,16 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси.

Витрати

16 кг на 1 м2 при товщині шару 10 мм, або 350-400 кг на 1 м3 цегляної кладки

Виконання робіт

Розчинову суміш викласти за допомогою кельми чи ковша рівномірно на горизонтальну та вертикальну поверхні кладки, встановити стіновий елемент, вирівняти і притиснути. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 год. після приготування. Вказані рекомендації стосуються темпе-ратури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах термін придатності та початку експлуатації може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар: