Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 
  • Главная
  • Клея
  • Ферозіт 111 клей для армування пінопласту та мінеральної вати

Ферозіт 111 клей для армування пінопласту та мінеральної вати

Топ продаж
Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Ферозіт 111 клей для армування пінопласту та мінеральної вати

Ферозіт 111 — суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для виконання гідрозахисного армованого шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення.
Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду. Виконання армованого шару виконувати не раніше 3 діб після приклеювання теплоізоляційних плит. При виконанні армованого шару по пінополістирольних плитах, які тривалий час піддавались впливу сонячного проміння, механічно зачистити верхній пошкоджений шар плити.

Приготування розчину

Клейовий розчин готувати з розрахунку 0,24-0,26 л води на 1 кг клею, засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати.

Витрати

від 4,5 кг на 1 м2

Виконання робіт

Розчинову суміш наносити на поверхню плити з використанням шпателя з рівним краєм суцільними смугами на ширину армувальної сітки. Шпателем з зубцями 10x10 мм провести вирівнювання товщини шару клею. Використовуючи шпатель з рівним краєм, втиснути сітку і рівно зашпаклювати. Сітка повинна бути повністю втопленою в клей, рівномірно натягнутою, без складок і пухирів. Перекриття сусідніх смуг сітки повинне становити не менше 10 см. Товщина отриманого покриття - 3-4 мм. Нанесення декоративних штукатурок проводити через 3 доби після виконання гідрозахисного шару. Під час виконання монтажних, армувальних та оздоблювальних робіт температура повітря, основи та використовуваних матеріалів повинна бути в межах від +5°С до +30°С. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу, а при вітряній чи спекотній погоді періодично (не рідше З разів за 12 год.) зволожувати нанесені покриття. Час придатності розчинової суміші 2-2,5 години. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища 20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення клейового розчину може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар: