Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 

Ферозіт 103 клей для гресу

Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Ферозіт 103 клей для гресу

Суха клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами для облицювання стін, підлогта стійких до деформування основ керамічною плиткою, гресом, плиткою з природного і штучного каменю з водопоглинанням менше 3% розміром не більше 400x400 мм. Придатний для облицювання теплої підлоги.

Підготовка основи

Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт 103 за добу до початку робіт. При потребі основу обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,28-0,31 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати:

1,5кг суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 1 мм.

Виконання робіт

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші. Теркою з прямокутними зубцями вирівняти товщину шару, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт і (або) при використанні плитки розміром більше 30х30 см застосовувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1 мм, а на основу – з допомогою шпателя з зубцями. В залежності від розміру плитки необхідно використовувати терку з розміром зубців від 6x6 мм (плитка розміром до 15x15 см) до 12x12 мм (плитка розміром до 40x40 см). Коригувати положення плитки можна протягом 10 хв. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2 год. після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплення розчинової суміші може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар: