Корзина: Корзина пуста


(098) 484-58-70

 

Ферозіт 10 вапняна гладь фінішна шпаклівка на вапні Штук 3

Топ продаж
Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину

Ферозіт 10 Вапняна гладь фінішна шпаклівка на вапні Штук 3

Ферозіт 10 ШТУК 3 ФІНІШ – пластична, готова до використання, екологічно чиста вапняна шпаклівка для фінішного вирівнювання поверхонь стін та стель всередині сухих та вологих приміщень. Використовується по вапняних, цементно-вапняних штукатурках, цегляних, бетонних поверхнях, гіпсокартонних плитах. Після висихання легко шліфується, утворює білу та гладку поверхню для наступного пофарбування вапняними та силікатними фарбами. Попереджує розвиток грибків, має дезінфікуючі та антиалергенні властивості, освіжає повітря в приміщенні. Можливе нанесення ручним та машинним способами.

Фасування -16 кг

Від 0,8 кг шпаклівки на 1 м2 поверхні залежно від ступеня рівності поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Виконання робіт:
 

Вапняну шпаклівку нанести на підготовану основу за допомогою нержавіючого шпателя тонким рівномірним шаром товщиною до 3 мм. У випадку більших нерівностей поверхні провести повторне нанесення шпаклівки кількома шарами, зволожуючи при цьому попередній шар. Час висихання одного шару – не менше 3 годин. Дрібні нерівності видалити за допомогою шліфувального паперу чи сітки через 24 години. Пофарбування поверхні проводити не раніше, ніж через 14 діб після нанесення гладі. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання шпаклівки  може змінюватися.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +10°С до +30°С і відносній вологості повітря до 70%. Інструмент вимити водою відразу після використання.

 
Добавить отзыв
Оцените товар: